UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet nie to. Gdyby odkryli Amerykę, to by wiedzieli, że prohibicja nie tylko nie zmniejszyła spożycia alkoholu, a nawet zwiększyła przestępczość zorganizowaną. Trzeba zacząć od edukacji dzieci, że piją tylko "głupi ludzie i bandyci". Z narkotykami jakoś to działa. Ludzie uważają ćpunów za skrajną patologię, od której trzeba się trzymać z daleka. To samo można zrobić w przypadku alkoholu.