29
08.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Haubica - Nie tylko. Wiele jest ruskich rzeczy, czołgi, drony.... nawet ruskie są ruskie. A w maskwie ile jest ruskich, ho ho.
(2025.10.08)
@Haubica - "Ruskie to są pierogi" - a pierogi to ukraińskie w zasadzie, a nie ruskie.
(2025.10.08)
może jakieś weki zostały, warto kopać
(2025.10.09)
żadne ukraińskie, tylko polskie, kiedyś był taki region Polski co nazywał się Ruś i stąd nazwa pierogi ruskie, Ruscy i Ukraińcy nic do nich nie mają
(2025.10.09)
Hehe ul. Obronców pokoju, tylu ludzi tam przechodziło że masakra.. Normalnie ulica centrum Nowego Yorku. Heheh.
(2025.10.09)
Niestety skorodowane PAMIĄTKI z 2WW nadal straszą i zabijają. GRANAT lub ( OGÓREK ) 60mm SZWABSKI czy KACAPSKI hmmm ?.
Zgroza (2025.10.09)

info

1  
  1
Pomyliłem kalibry to nie 60mm. HMM 75 mm taki kaliber był ?. Ktoś tutaj się myli ? Raczej Szwabski 80mm. Szwaby używali kalibrów 50mm, 80mm, 100mm i inne jeszcze. A kacapy 82mm, 120mm. Chyba że jakiś zdobyczny czy przejęty. Bo tak to nie było u nich kalibru 75.
Zgroza (2025.10.09)

info

1  
  1
To nie jest 60 mm a nie 75 mm. Raczej 82 mm kacapów albo 50mm...80mm szwabski.
Cynik (2025.10.09)

info

0  
  1
Cmentarze nie mogą się rozrastać w nieskończoność i kiedyś przechodzą do historii
(2025.10.16)