A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Haubica - Nie tylko. Wiele jest ruskich rzeczy, czołgi, drony.... nawet ruskie są ruskie. A w maskwie ile jest ruskich, ho ho.
@Haubica - "Ruskie to są pierogi" - a pierogi to ukraińskie w zasadzie, a nie ruskie.
może jakieś weki zostały, warto kopać
żadne ukraińskie, tylko polskie, kiedyś był taki region Polski co nazywał się Ruś i stąd nazwa pierogi ruskie, Ruscy i Ukraińcy nic do nich nie mają
Hehe ul. Obronców pokoju, tylu ludzi tam przechodziło że masakra.. Normalnie ulica centrum Nowego Yorku. Heheh.
Niestety skorodowane PAMIĄTKI z 2WW nadal straszą i zabijają. GRANAT lub ( OGÓREK ) 60mm SZWABSKI czy KACAPSKI hmmm ?.
Pomyliłem kalibry to nie 60mm. HMM 75 mm taki kaliber był ?. Ktoś tutaj się myli ? Raczej Szwabski 80mm. Szwaby używali kalibrów 50mm, 80mm, 100mm i inne jeszcze. A kacapy 82mm, 120mm. Chyba że jakiś zdobyczny czy przejęty. Bo tak to nie było u nich kalibru 75.
To nie jest 60 mm a nie 75 mm. Raczej 82 mm kacapów albo 50mm...80mm szwabski.
Cmentarze nie mogą się rozrastać w nieskończoność i kiedyś przechodzą do historii