Wybrany wątek opinii

Ten park tyle skrywa.... Dlaczego nikt nie szuka historii? W tym parku na górce stał kiedyś kościół sw. Anny i postawiono tam schody i krzyz, a nie można było tego terenu przekopać? Kiedyś kościoły miały piwnice, na pewno została zasypana. Myślę, że te terenu dużo skrywają. Szkoda, że nikt tego nie chce odkryć.
(2025.10.08)
Przekopać park, który jest w miejscu cmentarza? Wiesz o czym mówisz? O setkach ekshumacji, problemach gdzie przenieść szczątki, o identyfikacji. To jest zamknięcie parku NA LATA!
KapitanSzyderca (2025.10.08)
@KapitanSzyderca - Ok. To prawda ale to nie znaczy że można ukryć i wykorzystywać np. na park zabaw i sportu. ?
(2025.10.08)
@KapitanSzyderca - Nie mówię o przekopaniu parku, bo zdaje sobie sprawę, że tam był cmentarz.... miałam na myśli pozostałości po kościele na górce :) myślę, że kościół miał piwnice i zostało to wszystko zasypane. Chodziło mi o przekopanie tej górki.
(2025.10.08)
może jakieś weki zostały, warto kopać
(2025.10.09)
Powrót do komentarzy