Wybrany wątek opinii
Ten park tyle skrywa.... Dlaczego nikt nie szuka historii? W tym parku na górce stał kiedyś kościół sw. Anny i postawiono tam schody i krzyz, a nie można było tego terenu przekopać? Kiedyś kościoły miały piwnice, na pewno została zasypana. Myślę, że te terenu dużo skrywają. Szkoda, że nikt tego nie chce odkryć.
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
Przekopać park, który jest w miejscu cmentarza? Wiesz o czym mówisz? O setkach ekshumacji, problemach gdzie przenieść szczątki, o identyfikacji. To jest zamknięcie parku NA LATA!
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@KapitanSzyderca - Ok. To prawda ale to nie znaczy że można ukryć i wykorzystywać np. na park zabaw i sportu. ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@KapitanSzyderca - Nie mówię o przekopaniu parku, bo zdaje sobie sprawę, że tam był cmentarz.... miałam na myśli pozostałości po kościele na górce :) myślę, że kościół miał piwnice i zostało to wszystko zasypane. Chodziło mi o przekopanie tej górki.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
może jakieś weki zostały, warto kopać
Do moderacji
Odpowiedz
1
0