UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomyliłem kalibry to nie 60mm. HMM 75 mm taki kaliber był ?. Ktoś tutaj się myli ? Raczej Szwabski 80mm. Szwaby używali kalibrów 50mm, 80mm, 100mm i inne jeszcze. A kacapy 82mm, 120mm. Chyba że jakiś zdobyczny czy przejęty. Bo tak to nie było u nich kalibru 75.
Zgroza