Wybrany wątek opinii
Może to tych z ŻW co strzelali na Obrońców Pokoju gdzie było pełno przechodniów ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Hehe ul. Obronców pokoju, tylu ludzi tam przechodziło że masakra.. Normalnie ulica centrum Nowego Yorku. Heheh.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0