Wybrany wątek opinii

Może to tych z ŻW co strzelali na Obrońców Pokoju gdzie było pełno przechodniów ?
(2025.10.08)
Hehe ul. Obronców pokoju, tylu ludzi tam przechodziło że masakra.. Normalnie ulica centrum Nowego Yorku. Heheh.
(2025.10.09)
Powrót do komentarzy