UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hehe ul. Obronców pokoju, tylu ludzi tam przechodziło że masakra.. Normalnie ulica centrum Nowego Yorku. Heheh.
Hehe ul. Obronców pokoju, tylu ludzi tam przechodziło że masakra.. Normalnie ulica centrum Nowego Yorku. Heheh.