UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomyliłem kalibry to nie 60mm. HMM 75 mm taki kaliber był ?. Ktoś tutaj się myli ? Raczej Szwabski 80mm. Szwaby używali kalibrów 50mm, 80mm, 100mm i inne jeszcze. A kacapy 82mm, 120mm. Chyba że jakiś zdobyczny czy przejęty. Bo tak to nie było u nich kalibru 75.
Zgroza