24
08.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@45 tys zgonów rocznie - Tak? To dlaczego te twoje nieudaczniki nie zmieniają tego? Tyyyyle czasu już upłynęło. A, nie byłoby na kogo zwalać. Ok.
(2025.10.08)
Duże sieciHandlowe coraz bardziejDominują na rynkuOgraniczając możliwościSprzedaży dla drobnychProducentów. Narzucają swojeZasady co prowadzi do rozdawaniaPlonów. PolskaProdukcja wypierana z półekSklepowych przezImport. To nie jest zwykłyKryzys - to systematycznaLikwidacja polskiegRolnictwa przy biernejPostawie rząduPO. Kto pomagaRolnikom? ZwykliPolacy, którzy zbierają i kupująPlony prosto zPola. Ale to nie naszObowiązek - toObowiązek polskiegoRządu! Ale chodzi o wykupienie polskiejZiemi przezObcych. Zmienią regułyGry, jakPrzejmą polskąZiemię. Wtedy dopiero będzieDrogo.
eh (2025.10.08)
@eh - za teDarmowe rozdawaniePlonów zarazFiskus im dowaliNiczym kilka lat temu tegoPiekarza z Krakowa, co to rozdawałChleb zaDarmo.
brakSłów (2025.10.08)
Służby powinny zająć się pokątną sprzedażą niebezpiecznych odpadów meblowych. Na przykład prawdopodobnie (asekuracyjne słowo choć łatwo to udowodnić), że w Kamienniku Wielkim jest firma która sprzedaje odpady meblowe okolicznym mieszkańcom. W soboty i niedzielę w tej firmie wtajemniczeni kupują odpady. I co? Wszyscy wiedzą, a nieuczciwy sprzedaje a inny głupek kupuje i truje sąsiadów. Kiedyś nawet policja nakryła dilera i co? Nic niewielki mandacik i po krzyku. Dalej tym syfem handluje.... Samochodziki z przyczepkami wyładowani tym syfem śmigają po okolicznych wioskach jak się ściemnia. I zrobicie coś z tym, heheh no wiadomo żę nie
wieśniak (2025.10.08)
@1991 - Następnym razem, jak zrobisz kupę, wywietrz norę w której bytujesz.
(2025.10.08)
@eh - I znowu ruski troll wkleił coś co znalazł w sieci. Kupuj warzywa na rynku prosto od rolnika, ratuj co się da. Dlaczego chodzisz w chińskich gaciach? eh
(2025.10.08)
Wygasić piece ciepłownie samochody na kołki... będziem pierwsze.
(2025.10.08)

info

4  
  2
na co wy liczycie w tym nędznym mieście wszędzie brud i smród dam wam przykład zrobiono kolejny parking na Agrykola zatoka ciągnie sie az do plebani a samochody stoją i tak w parku na trawnikach i alejkach bo trzeba podjechać pod same schody do szkoły nr3 pieniądze wyrzucono w błoto tylko świeczki będą sprzedawać na tej zatoce to miasto bezprawia i bez prawa którego nie przestrzega nawet straz miejska stoją znaki zakazu ruchu w parku pytam po co ? żeby ładnie wyglądało? można dzwonić i wzywać straz i tak nikt nie przyjedzie na co nam ta formacja?? kolejne marnowanie pieniędzy
(2025.10.08)
@wieśniak - tak a wiesz co robią z tych odpadów meblowych idą na młynki i produkowany jest z nich pellet ekologiczny
(2025.10.08)
Nie chcemyEuropy, w którejPremierzy broniąWótsyrorret - napisał w środę na platformieX szefWęgierskiejSzijjarto, komentując wpisDT, w którym przyznał, że problemem z NS2 nie było jegoWysadzenie, ale jegoBudowa. WgDT wysadzenieNS2 jest akceptowalne. Co jeszcze możnaWysadzić i uznać za wybaczalne, a nawet godne pochwały?
??? (2025.10.08)

info

0  
  3