A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@viki - Ja też czegoś nie jarze, Sopot czy Świnoujście miastami na prawach powiatu?
@eh przecież ma oczywistą rację - jeśli ktoś nie widzi, jak duże korporacje rozwalają rolnictwo w każdym kraju po kolei jest... albo ślepy, albo żyje pod kamieniem... albo jest korporacyjnym trollem i jest w pracy; P żenujące, jak ludzie mogą mieć tak głęboko w d... to co wkładają do ust :o, ale to mam nadzieję tylko czołowa reprezentacja znudzonego Eb-frustractwa z IQ poniżej 100.
Bród i smród masz chyba u siebie w zagrodzie. Miasto z roku na rok coraz ładniej wygląda, zielono, ludzie chętniej wychodzą na spacery, coraz więcej turystów przyjeżdża i chwalą nasze miasto za czystość, za zieleń, za zorganizowanie. Oczywiście są miejsca które są zaniedbane, ale jedź do "bogatszych" miast, do trójmiasta. Na samym wjeździe syf bród, w centrum mnóstwo miejsc gdzie są zaniedbane trawniki, chodniki i inne. Dlatego jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to poczytaj sobie coś, ciśnienie obniż, zluzuj majty.
@elblążanin zatroskany - 🤣🤣🤣 różowe okulary nikomu jeszcze nie zaszkodziły, ale warto być obiektywnym