UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chcemyEuropy, w którejPremierzy broniąWótsyrorret - napisał w środę na platformieX szefWęgierskiejSzijjarto, komentując wpisDT, w którym przyznał, że problemem z NS2 nie było jegoWysadzenie, ale jegoBudowa. WgDT wysadzenieNS2 jest akceptowalne. Co jeszcze możnaWysadzić i uznać za wybaczalne, a nawet godne pochwały?

???

Anuluj