UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na co wy liczycie w tym nędznym mieście wszędzie brud i smród dam wam przykład zrobiono kolejny parking na Agrykola zatoka ciągnie sie az do plebani a samochody stoją i tak w parku na trawnikach i alejkach bo trzeba podjechać pod same schody do szkoły nr3 pieniądze wyrzucono w błoto tylko świeczki będą sprzedawać na tej zatoce to miasto bezprawia i bez prawa którego nie przestrzega nawet straz miejska stoją znaki zakazu ruchu w parku pytam po co ? żeby ładnie wyglądało? można dzwonić i wzywać straz i tak nikt nie przyjedzie na co nam ta formacja?? kolejne marnowanie pieniędzy