Wybrany wątek opinii

na co wy liczycie w tym nędznym mieście wszędzie brud i smród dam wam przykład zrobiono kolejny parking na Agrykola zatoka ciągnie sie az do plebani a samochody stoją i tak w parku na trawnikach i alejkach bo trzeba podjechać pod same schody do szkoły nr3 pieniądze wyrzucono w błoto tylko świeczki będą sprzedawać na tej zatoce to miasto bezprawia i bez prawa którego nie przestrzega nawet straz miejska stoją znaki zakazu ruchu w parku pytam po co ? żeby ładnie wyglądało? można dzwonić i wzywać straz i tak nikt nie przyjedzie na co nam ta formacja?? kolejne marnowanie pieniędzy
(2025.10.08)
Bród i smród masz chyba u siebie w zagrodzie. Miasto z roku na rok coraz ładniej wygląda, zielono, ludzie chętniej wychodzą na spacery, coraz więcej turystów przyjeżdża i chwalą nasze miasto za czystość, za zieleń, za zorganizowanie. Oczywiście są miejsca które są zaniedbane, ale jedź do "bogatszych" miast, do trójmiasta. Na samym wjeździe syf bród, w centrum mnóstwo miejsc gdzie są zaniedbane trawniki, chodniki i inne. Dlatego jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to poczytaj sobie coś, ciśnienie obniż, zluzuj majty.
elblążanin zatroskany (2025.10.10)
@elblążanin zatroskany - 🤣🤣🤣 różowe okulary nikomu jeszcze nie zaszkodziły, ale warto być obiektywnym
Elf 10 (2025.10.10)
Powrót do komentarzy