Wybrany wątek opinii

Wczoraj wieczorem z powodu bezwietrznej pogody pół Elbląga było w smrodzie i smogu. Jeśli Elbląg jest w połowie stawki to strach myśleć jak musi śmierdzieć w innych miastach
Biegacz amator (2025.10.08)
@Biegacz amator - Wczoraj waliło kupą, serio... wieczorem.
1991 (2025.10.08)
@Biegacz amator - Prezes pozwolił palić byle czym i mamy powietrze które zabija
45 tys zgonów rocznie (2025.10.08)
@45 tys zgonów rocznie - a kiedy twój mózg zaliczył zgon ?
(2025.10.08)
@45 tys zgonów rocznie - Tak? To dlaczego te twoje nieudaczniki nie zmieniają tego? Tyyyyle czasu już upłynęło. A, nie byłoby na kogo zwalać. Ok.
(2025.10.08)
@1991 - Następnym razem, jak zrobisz kupę, wywietrz norę w której bytujesz.
(2025.10.08)
Powrót do komentarzy