Wybrany wątek opinii
Wczoraj wieczorem z powodu bezwietrznej pogody pół Elbląga było w smrodzie i smogu. Jeśli Elbląg jest w połowie stawki to strach myśleć jak musi śmierdzieć w innych miastach
Do moderacji
Odpowiedz
20
6
@Biegacz amator - Wczoraj waliło kupą, serio... wieczorem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
@45 tys zgonów rocznie - a kiedy twój mózg zaliczył zgon ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@45 tys zgonów rocznie - Tak? To dlaczego te twoje nieudaczniki nie zmieniają tego? Tyyyyle czasu już upłynęło. A, nie byłoby na kogo zwalać. Ok.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@1991 - Następnym razem, jak zrobisz kupę, wywietrz norę w której bytujesz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1