UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Służby powinny zająć się pokątną sprzedażą niebezpiecznych odpadów meblowych. Na przykład prawdopodobnie (asekuracyjne słowo choć łatwo to udowodnić), że w Kamienniku Wielkim jest firma która sprzedaje odpady meblowe okolicznym mieszkańcom. W soboty i niedzielę w tej firmie wtajemniczeni kupują odpady. I co? Wszyscy wiedzą, a nieuczciwy sprzedaje a inny głupek kupuje i truje sąsiadów. Kiedyś nawet policja nakryła dilera i co? Nic niewielki mandacik i po krzyku. Dalej tym syfem handluje.... Samochodziki z przyczepkami wyładowani tym syfem śmigają po okolicznych wioskach jak się ściemnia. I zrobicie coś z tym, heheh no wiadomo żę nie

wieśniak