UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chcemyEuropy, w którejPremierzy broniąWótsyrorret - napisał w środę na platformieX szefWęgierskiejSzijjarto, komentując wpisDT, w którym przyznał, że problemem z NS2 nie było jegoWysadzenie, ale jegoBudowa. WgDT wysadzenieNS2 jest akceptowalne. Co jeszcze możnaWysadzić i uznać za wybaczalne, a nawet godne pochwały?

???