51
04.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ Tony kasztanów na scieżkach rowerowych.. ktoś się o to przewróci i połamie
Trzeba wierzyć (2025.10.05)
Usiłowanie sprowadzenia a nie sprawdzenia Szanowny Panie Redaktorze
Seller (2025.10.05)

info

2  
  0
Kiepskiej jakości ta benzyna, chrzczona. Kupiona pewnie w Orlenie,
Godz (2025.10.05)

info

3  
  3
Skoro osoby delikatnie mówiąc, ,winne śmierci " Człowieka na hetmańskiej 3 lata temu, nadal chodzą wolni i wolne, to taki drobiazg jak butelki z benzyną za 5 lat wyrok? Sąd w Elblągu to totalny skandal jeśli chodzi o przestępstwa przeciwko życiu.... Zobaczymy czy Sąd Apelacyjny też uzna, że pobity mężczyzna, któremu nie udzielono pomocy (5 osób zostawiło go gdy umierał) czy ofiara umarła ze stresu..... To będzie sygnał dla zwykłych ludzi czy mają sami karać bandytów. Czekamy.
(2025.10.05)

info

5  
  2
Taki czyn był w potrzebie w 1970/80 przeciw PZPR ! Dziś jest to co najmniej głupi pomysł, mimo że wiem że z policją nie można trzymać ! Ale bez nich nie wyszedł byś na ulicę !
(2025.10.05)

info

4  
  6
Takie są paragrafy i dlatego wyroki brzmią nie adekwatnie ! Ja za napisanie po pijaku trzech esm. uznali jako groźby i paragraf mówił do 12 lat. Otrzymałem dwa lata w zawiasach na pięć lat. Taki sam wyrok dostał Kiszczak za wydanie rozkazu strzelania do górników gdzie wielu zginęło. Coś o tym wiem i kiedy czytam tych cwaniaków na portEl to śmiać się chce.
(2025.10.05)

info

7  
  3
Ktoś tu nie wie, co to jest ironia...
Pospolity zegarmistrz (2025.10.05)
Byłem w ZOMO. Teraz jestem w PiS. Nie widzę różnicy.
(2025.10.05)
I do jednego i do drugiego trzeba było mieć minimum maturę, a ty masz niepełne podstawowe. Znowu cię oszukali twoi ponowie...
(2025.10.05)
Najwyraźniej butelka była z gumy. Wtedy trzykrotnie można nią rzucać a nawet łapać jak się odbije od ściany.
(2025.10.05)