UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro osoby delikatnie mówiąc, ,winne śmierci " Człowieka na hetmańskiej 3 lata temu, nadal chodzą wolni i wolne, to taki drobiazg jak butelki z benzyną za 5 lat wyrok? Sąd w Elblągu to totalny skandal jeśli chodzi o przestępstwa przeciwko życiu.... Zobaczymy czy Sąd Apelacyjny też uzna, że pobity mężczyzna, któremu nie udzielono pomocy (5 osób zostawiło go gdy umierał) czy ofiara umarła ze stresu..... To będzie sygnał dla zwykłych ludzi czy mają sami karać bandytów. Czekamy.