Wybrany wątek opinii

Byłem w ZOMO. Teraz jestem w PiS. Nie widzę różnicy.
(2025.10.05)
I do jednego i do drugiego trzeba było mieć minimum maturę, a ty masz niepełne podstawowe. Znowu cię oszukali twoi ponowie...
(2025.10.05)
Powrót do komentarzy