A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do kopania rowów na Żuławach 12/24.Od razu by mu wszystko przeszło i by zarobił na wikt i opierunek na oby z 12 lat.
Trzykrotnie rzucił butelką z podpaloną benzyną? Ostrożny.
do PiS-u z nim...
Mógł strzelić z RPG to etat by dostal
@Pospolity zegarmistrz - Tak "inteligęcji", dobre wykształcenie odebrałeś.
Zomowcy też zagrażają życiu Polaków i te życie im odbiera przykład 15 sierpnia 2025 Robotnicza Elbląg.
Tony kasztanów na scieżkach rowerowych.. ktoś się o to przewróci i połamie...
@Pospolity zegarmistrz - Wez korki z ortografi
No przecież jedyny winny nie żyje.
kasztany to mao latają jeszcze muchy i komary jak komus wpadnie do gardła to się zadławi należy wszystkie wyłapać