Wybrany wątek opinii

Trzykrotnie rzucił butelką z podpaloną benzyną? Ostrożny.
(2025.10.04)
Najwyraźniej butelka była z gumy. Wtedy trzykrotnie można nią rzucać a nawet łapać jak się odbije od ściany.
(2025.10.05)
dobre :)zgadzam sie w 100% jak czytam artykuly... to czasami mam wrazenie ze autor piszacy text nie ma swiadomosci o czym tak naprawde pisze brak logicznego myslenia:)
jaaja (2025.10.09)
Powrót do komentarzy