Wybrany wątek opinii
Trzykrotnie rzucił butelką z podpaloną benzyną? Ostrożny.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Najwyraźniej butelka była z gumy. Wtedy trzykrotnie można nią rzucać a nawet łapać jak się odbije od ściany.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
dobre :)zgadzam sie w 100% jak czytam artykuly... to czasami mam wrazenie ze autor piszacy text nie ma swiadomosci o czym tak naprawde pisze brak logicznego myslenia:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0