UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki czyn był w potrzebie w 1970/80 przeciw PZPR ! Dziś jest to co najmniej głupi pomysł, mimo że wiem że z policją nie można trzymać ! Ale bez nich nie wyszedł byś na ulicę !
Taki czyn był w potrzebie w 1970/80 przeciw PZPR ! Dziś jest to co najmniej głupi pomysł, mimo że wiem że z policją nie można trzymać ! Ale bez nich nie wyszedł byś na ulicę !