A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To posprzątaj idioto a nie czekasz....
W tym państwie aby cię skazano na OSTRO to trzeba kopnąć w Jajka Prezydenta albo komendanta lub KACYKA polityki. Zabójstwo czy PODPALENIE to są nisko karane wykroczenia w tym KARTONIE PL.
@Cynik - Raczej krzywo spojrzeć na tfuska czy inną zupę albo pijanego synka generalicjii, itp....
Serio PiS nie rządzi dwa w Polsce z czego kilka lat w Elblągu a ten z PiSem wyjeżdża
@PePitr - W Egu psy trzymają sztamę z handlarzami narkotyków. To jest pewne.
Somsiedzi nie pomogli tylko patrol
40 groszy to cena, jaką rolnicy w woj. świętokrzyskim otrzymują na skupie za kilogram papryki. - JestTragedia, większy jest koszt transportu niż ten zarobek - mówi właściciel plantacji papryki z Gałkowic. Mężczyzna ogłosił w internecie tzw. samozbiór. Każdy mógł przyjechać i zebrać tyle warzyw, ile zdoła unieść. Solidurność zaorała polskiPrzemysł teraz czas na wykończenieRolnictwa.
Niestety dilera i wytwórcę prochów nadal nie skazano.
Masz na myśli cwaniaczka z SZOP?
@brakSłów - Chłopy dalej popierają tych przez których mają biedę a plują na Unię która ich kSyndtarmi