46
03.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za obłuda ? wcześniej to "piniądze" nie były potrzebne i port też nie był potrzebny, bo przecież ten przekop też był niepotrzebny, teraz nagle coś się odmieniło ???
(2025.10.03)

info

8  
  1
Zobaczycie jak świnia niebo. Obiecanki sypiącego się rządu i obiecanki nie mogącej oderwać się od koryta lokalnej władzy.
Baron von Ruchaufest (2025.10.03)

info

6  
  3
Dostaniecie wy z unii takie pieniądze że aż się zdziwicie....
(2025.10.03)

info

4  
  3
Jak można wierzyć, że z Helmutem u władzy może powstać jakakolwiek DZIAŁAJĄCA inwestycja, która odbierze choć 0,001 % tortu niemieckiej "konkurencji"? Efekt udolnego inaczej działania partii POPiSLD = biliony przejedzonej kasy i połowiczna (optymistycznie) efektywność czegokolwiek - w przypadku całej drogi wodnej i przekopu jest wciąż koło ZERA. Z RP kasę wyciąga się strumieniami na Zachód UE - od lidla i biedry po takie właśnie niedziałające inwestycje - najlepiej w kredycie (i w Euro; ). Polska rozwija się wciąż dynamicznie dzięki pracowitości ludzi głodnych sukcesu WBREW POLITYKOM, AGENTUROM I GUBERNATOROM tej krainy, Mamy chyba największą biurokrację w Unii, a każdy unijny przepis jest obłożony w PL największymi obostrzeniami. Politycy biorą kasę za sabotaż z uśmiechniętą twarzą w białych rękawiczkach. PS. właśnie uśmiechnięta koalicja przepchnęła ustawę o kryptowalutach - branży przyszłości - NAJGORSZĄ W UE - gwarantuje ona, że żadna firma w tej branży nie powstanie w Polsce. Działająca już reszta będzie musiała uciec do innych krajów.
2084 (2025.10.04)

info

3  
  2
@Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany... Tak jak CPK ? Czy jak fabryka Izery. A może jak zbiorniki retencyjne ???
Budowy pismanów (2025.10.04)
@Cała Polska się śmieje z Elbląga- To nie z Elbląga się śmieją ale z tych co uwierzyli
Spisiony naród (2025.10.04)
@Polak Wyborca - Idź się pomodlić o rozum bo coś ci się pomyliło
Hipokryci z pis (2025.10.04)
@Jawamwojtaniewybierałem - Ty nicponiu wierzysz pisowcom bo oni dotrzymują obietnic ???
Naiwny pisblong (2025.10.04)
PiS obiecał IV Port o strategicznym znaczeniu dla Elbląga i kraju. PO troszkę mniej ambitnie port miejski co gospodarczo Elblągowi zniesie złote jaja. Obie partie kłamią jak najęte ale wierzących w ten cud jest sporo i skaczą sobie do gardeł obarczając winą za brak portu PiS albo PO. Wiadomo nie od dzisiaj, że wiara czyni czuba. Z uwagi na wiele uwarunkowań środowiskowych, technicznych geopolitycznych i innych port w Elblągu spełniający rozbudzone kłamstwami polityków marzenia o potędze - w tej lokalizacji port nigdy nie powstanie. Teraz mamy jak w piłce grę na czas. Ale kiedyś w końcu będą musieli powiedzieć prawdę.
Czy (2025.10.04)
Jak się buduje port zapraszam na film MIASTO z MORZA.
(2025.10.04)

info

2  
  0