A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Budowy pismanów - Ale elektrownię w Ostrołęce wybudowali.... prawie no i nasz super prom, stępka była przecież. A do rozbudowanego portu kajaki przywoziłyby towary.
@Czy - Pis obiecał Port po czyn niewydarzony para-poseł Śliwka chciał przejąć pakiet kontrolny i poobsadzać paru kolesi na stołeczkach za kasę którą śp. Jerzy Wilk obiecał w ramach budowy przekopu. Taka to cwana gapa z Pasłęka się nam trafiła.... Port ma być portem kabotażowym a co do reszty Twoich dywagacji to fakt - czub z Ciebie niezgorszy. Prawda jest taka że celem budowy portu był tani transport gabarytów i turbin z Odlewni Zamechu, ,, ,a tu psikus GE zamyka odlewnie, ,, ,No cóż czyżby po to żeby się jej praca opłacała trzeba zrobić POLEXIT ? Zdaniem Brauna tak, ... moim też. Tylko czy nie jest już po temacie ???
Partia POPiSLDPSLUW... robi co może, by taki kraj jak Polska - wciąż z ambicjami, pracowitymi i pomysłowymi ludźmi głodnymi sukcesu - trzymać w kagańcu pod szklanym sufitem :(. Dopóki ten układ się nie zmieni (my nie zmienimy?) - będzie to trwało. PS. Właśnie "partia rządząca" (akurat Helmut, za raz będzie pewnie pociot Kaczora - i będzie podobnie) przepchnął ustawę "regulującą" rynek KRYPTOWALUT w Polsce (każdy w UE niby musi coś takiego mieć) - ustawa ta - ok 300 (!!!) stron :o gwarantuje, że żadna firma tej branży w Polsce nie powstanie, a reszta będzie musiała uciekać (np. do sąsiadów, Estonii itp. , gdzie taka ustawa to 10 stron, bez większych wymagań i kar (!)) - dynamicznie rozwijający się technologiczny rynek wart miliardy dolarów... - to trochę podobnie jak budowa nieistniejącego portu przez X lat... PS. mam nadzieję, że obecny (p)rezydent PL nie podpisze tej ustawy :o - nie myślałem, że w PL wciąż przechodzą tak chamskie numery jak w latach '90 :o
@MariuszLewandowski-Fc - Brawo Panie Mariuszu. Cieszy fakt ze coraz wiecej Polaków rozumie że Polexit to jedyna szansa na uratowanie Polski przed totalitarna zagładą ze strony eurokomuny. Myslę że dojdzie do deunizacji szybciej niz nam sie wydaje.
Ile jeszcze lat pisanie o porcie będzie ze znakiem zapytania ?????.