A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A znawca juryj wody i kanałów co na to ?
nie słuchajcie "jawamwojtaniewybieralem"-skacze po lokalnych forach i jedynie co potrafi to ujadać na PO-kłamca-kłamca-kłamca
Ale niemoty! Żal czytać, patrzeć na nich i słuchać ich.
Brak senatora, czyli to lipa. Miało być do końca czerwca, teraz do końca roku, a zapewne nigdy. Obym się mylił. Macie Tuska który gigantyczne zadłuża Polskę. Niedługo korporacje finansowe, szczególnie niemieckie, przejmą resztę majątku w Polsce.
KPO zablokowała Bruksela, na prośbę PO. Dostaliśmy późno i przejedliśmy pieniądze na jachty, samochody, swingersów itd. zamiast na rozwój. Prokuratura europejską prowadzi w sprawie KPO śledztwo. Jeszcze będziemy oddawać, a raczej ich nie dostaniemy.
Przestańcie bić pianę o tym "porcie" zróbcie szybkie i tanie połączenie do Trójmiasta czy Olsztyna
@bra - Ale ty masz w główce, aż mi Cię szkoda.
Dopóki będzie miejski, elblążanom opowiadać się będzie bajki o rychłym rozwoju portu.
@bra - Klamca kłamca -to podzielasz się wrażeniami z tego klubu o którym piszesz
Te, ,dziennikarze, ,albo znak zapytania albo, ,czy będzie, ,potrafią pisać. Nie mają źródeł pewnych to niby artykuły z niby rękawa sypią bo inaczej bieda z poczytnością.