46
03.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A znawca juryj wody i kanałów co na to ?
wdowa (2025.10.03)

info

5  
  0
nie słuchajcie "jawamwojtaniewybieralem"-skacze po lokalnych forach i jedynie co potrafi to ujadać na PO-kłamca-kłamca-kłamca
(2025.10.03)

info

4  
  6
Ale niemoty! Żal czytać, patrzeć na nich i słuchać ich.
(2025.10.03)

info

4  
  0
Brak senatora, czyli to lipa. Miało być do końca czerwca, teraz do końca roku, a zapewne nigdy. Obym się mylił. Macie Tuska który gigantyczne zadłuża Polskę. Niedługo korporacje finansowe, szczególnie niemieckie, przejmą resztę majątku w Polsce.
bra (2025.10.03)

info

11  
  5
KPO zablokowała Bruksela, na prośbę PO. Dostaliśmy późno i przejedliśmy pieniądze na jachty, samochody, swingersów itd. zamiast na rozwój. Prokuratura europejską prowadzi w sprawie KPO śledztwo. Jeszcze będziemy oddawać, a raczej ich nie dostaniemy.
bra (2025.10.03)
Przestańcie bić pianę o tym "porcie" zróbcie szybkie i tanie połączenie do Trójmiasta czy Olsztyna
(2025.10.03)

info

2  
  3
@bra - Ale ty masz w główce, aż mi Cię szkoda.
(2025.10.03)
Dopóki będzie miejski, elblążanom opowiadać się będzie bajki o rychłym rozwoju portu.
:)) (2025.10.03)

info

6  
  3
@bra - Klamca kłamca -to podzielasz się wrażeniami z tego klubu o którym piszesz
(2025.10.03)
Te, ,dziennikarze, ,albo znak zapytania albo, ,czy będzie, ,potrafią pisać. Nie mają źródeł pewnych to niby artykuły z niby rękawa sypią bo inaczej bieda z poczytnością.
(2025.10.03)