UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można wierzyć, że z Helmutem u władzy może powstać jakakolwiek DZIAŁAJĄCA inwestycja, która odbierze choć 0,001 % tortu niemieckiej "konkurencji"? Efekt udolnego inaczej działania partii POPiSLD = biliony przejedzonej kasy i połowiczna (optymistycznie) efektywność czegokolwiek - w przypadku całej drogi wodnej i przekopu jest wciąż koło ZERA. Z RP kasę wyciąga się strumieniami na Zachód UE - od lidla i biedry po takie właśnie niedziałające inwestycje - najlepiej w kredycie (i w Euro; ). Polska rozwija się wciąż dynamicznie dzięki pracowitości ludzi głodnych sukcesu WBREW POLITYKOM, AGENTUROM I GUBERNATOROM tej krainy, Mamy chyba największą biurokrację w Unii, a każdy unijny przepis jest obłożony w PL największymi obostrzeniami. Politycy biorą kasę za sabotaż z uśmiechniętą twarzą w białych rękawiczkach. PS. właśnie uśmiechnięta koalicja przepchnęła ustawę o kryptowalutach - branży przyszłości - NAJGORSZĄ W UE - gwarantuje ona, że żadna firma w tej branży nie powstanie w Polsce. Działająca już reszta będzie musiała uciec do innych krajów.

2084

Anuluj