Wybrany wątek opinii

Cała Polska się śmieje z Elbląga, że nie potrafimy portu rozbudować i pogłębić rzekę Elbląg
(2025.10.03)
Cała Polska widzi jak Elbląg się rozwija, przestań oglądać swojskie TV i czytać swojską prasę, to będziesz zdrowszy.
(2025.10.03)
Bo PiS okradł całą polskie !
(2025.10.03)
@Cała Polska się śmieje z Elbląga- To nie z Elbląga się śmieją ale z tych co uwierzyli
Spisiony naród (2025.10.04)
Powrót do komentarzy