Wybrany wątek opinii
Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany
Do moderacji
Odpowiedz
22
8
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Budowy pismanów - Ale elektrownię w Ostrołęce wybudowali.... prawie no i nasz super prom, stępka była przecież. A do rozbudowanego portu kajaki przywoziłyby towary.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0