Wybrany wątek opinii

Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany
(2025.10.03)
@Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany... Tak jak CPK ? Czy jak fabryka Izery. A może jak zbiorniki retencyjne ???
Budowy pismanów (2025.10.04)
@Budowy pismanów - Ale elektrownię w Ostrołęce wybudowali.... prawie no i nasz super prom, stępka była przecież. A do rozbudowanego portu kajaki przywoziłyby towary.
(2025.10.04)
Powrót do komentarzy