UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS obiecał IV Port o strategicznym znaczeniu dla Elbląga i kraju. PO troszkę mniej ambitnie port miejski co gospodarczo Elblągowi zniesie złote jaja. Obie partie kłamią jak najęte ale wierzących w ten cud jest sporo i skaczą sobie do gardeł obarczając winą za brak portu PiS albo PO. Wiadomo nie od dzisiaj, że wiara czyni czuba. Z uwagi na wiele uwarunkowań środowiskowych, technicznych geopolitycznych i innych port w Elblągu spełniający rozbudzone kłamstwami polityków marzenia o potędze - w tej lokalizacji port nigdy nie powstanie. Teraz mamy jak w piłce grę na czas. Ale kiedyś w końcu będą musieli powiedzieć prawdę.

Czy

Anuluj