UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany... Tak jak CPK ? Czy jak fabryka Izery. A może jak zbiorniki retencyjne ???
Budowy pismanów
@Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany... Tak jak CPK ? Czy jak fabryka Izery. A może jak zbiorniki retencyjne ???
Budowy pismanów