UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Żeby nie Wcisła I Wróblewski to już dawno by ten port był by rozbudowany... Tak jak CPK ? Czy jak fabryka Izery. A może jak zbiorniki retencyjne ???

Budowy pismanów

Anuluj