A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@xyzet - Dlaczego te zielone ma brać? Przecież prawdę mówi. Wszyscy to widzieli i słyszeli. A jak nie to w inter można znaleźć. Spacerki z putinem, przytulanki, papieroski.....
Czasem na przystanku przy hotelu "Sowa" zatrzymuje się autokar z rosyjską rejestracją i tabliczką na przedniej szybie "Kaliningrad". To jak to w końcu jest z tą blokadą granicy?
Czytając komentarze to mam nadzieję, że to już ostatnie wypociny na temat ciężkiego życia biednych rusków z królewca?
Tak jak kiedyś pisałem, niech nam ten obwód puszczą za 25 ziko z metra i ich problem się rozwiąże jak i nasz. Byle tylko obywateli nie sprzedawali w cenie.
@Kontroler - nie ma żadnej blokady granicy. granica funkcjonuje normalnie.
@Kontroler - czyli do Królewca nie ma połączenia?? chora była ta zmiana. Grzechotki funkcjonują, Gronowo zamknięte.
Wy się lepiej zainteresujcie swoim podwórkiem. Jak dostać się z osiedli Zawady, czy Nad Jarem do dworca...
@komisjanaleśnikowa - A zapomniałeś jak kaczyński jaruś zwracał się do putina PRZYJACIELU ?
Racja. A jak mamy się dostać z Bielan? Jedyny autobus, jaki tam kursuje, jakiś czas temu zmienił trasę i teraz można nim dojechać do Zawady. A w kierunku dworca nic, trzeba maszerować 30-40 minut do pętli nad Jarem. To jest chore!!!
To miasto to Kaliningrad a nie Królewiec prędzej Königsberg