29
02.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@xyzet - Dlaczego te zielone ma brać? Przecież prawdę mówi. Wszyscy to widzieli i słyszeli. A jak nie to w inter można znaleźć. Spacerki z putinem, przytulanki, papieroski.....
komisjanaleśnikowa (2025.10.02)
Czasem na przystanku przy hotelu "Sowa" zatrzymuje się autokar z rosyjską rejestracją i tabliczką na przedniej szybie "Kaliningrad". To jak to w końcu jest z tą blokadą granicy?
Kontroler (2025.10.02)
Czytając komentarze to mam nadzieję, że to już ostatnie wypociny na temat ciężkiego życia biednych rusków z królewca?
(2025.10.02)

info

9  
  2
Tak jak kiedyś pisałem, niech nam ten obwód puszczą za 25 ziko z metra i ich problem się rozwiąże jak i nasz. Byle tylko obywateli nie sprzedawali w cenie.
dam_30_za_metr (2025.10.02)

info

4  
  3
@Kontroler - nie ma żadnej blokady granicy. granica funkcjonuje normalnie.
(2025.10.02)
@Kontroler - czyli do Królewca nie ma połączenia?? chora była ta zmiana. Grzechotki funkcjonują, Gronowo zamknięte.
okoniowaty (2025.10.02)
Wy się lepiej zainteresujcie swoim podwórkiem. Jak dostać się z osiedli Zawady, czy Nad Jarem do dworca...
(2025.10.02)

info

8  
  0
@komisjanaleśnikowa - A zapomniałeś jak kaczyński jaruś zwracał się do putina PRZYJACIELU ?
(2025.10.03)
Racja. A jak mamy się dostać z Bielan? Jedyny autobus, jaki tam kursuje, jakiś czas temu zmienił trasę i teraz można nim dojechać do Zawady. A w kierunku dworca nic, trzeba maszerować 30-40 minut do pętli nad Jarem. To jest chore!!!
(2025.10.03)

info

5  
  0
To miasto to Kaliningrad a nie Królewiec prędzej Königsberg
(2025.10.03)

info

3  
  1