Wybrany wątek opinii
Posłuchajmy POwskich autorytetów oni dobrze radzą:, ,Chcemy resetu z Rosją taką jaką ona jest, ,-Donald. T, ,, Wraz z Putinem przypilnujemy aby nikt piachu w tryby nie sypał, ,-donald. t, Putin to nie Stalin jak zabija to tylko detalicznie, ,- Radek Sikorski.
Do moderacji
Odpowiedz
22
27
@Ich ludzie w Warszawie - Te zielone bierz po pół.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
@xyzet - Dlaczego te zielone ma brać? Przecież prawdę mówi. Wszyscy to widzieli i słyszeli. A jak nie to w inter można znaleźć. Spacerki z putinem, przytulanki, papieroski.....
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@komisjanaleśnikowa - A zapomniałeś jak kaczyński jaruś zwracał się do putina PRZYJACIELU ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3