Wybrany wątek opinii

Posłuchajmy POwskich autorytetów oni dobrze radzą:, ,Chcemy resetu z Rosją taką jaką ona jest, ,-Donald. T, ,, Wraz z Putinem przypilnujemy aby nikt piachu w tryby nie sypał, ,-donald. t, Putin to nie Stalin jak zabija to tylko detalicznie, ,- Radek Sikorski.
Ich ludzie w Warszawie (2025.10.02)
@Ich ludzie w Warszawie - Te zielone bierz po pół.
xyzet (2025.10.02)
@xyzet - Dlaczego te zielone ma brać? Przecież prawdę mówi. Wszyscy to widzieli i słyszeli. A jak nie to w inter można znaleźć. Spacerki z putinem, przytulanki, papieroski.....
komisjanaleśnikowa (2025.10.02)
@komisjanaleśnikowa - A zapomniałeś jak kaczyński jaruś zwracał się do putina PRZYJACIELU ?
(2025.10.03)
Powrót do komentarzy