UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając komentarze to mam nadzieję, że to już ostatnie wypociny na temat ciężkiego życia biednych rusków z królewca?
Czytając komentarze to mam nadzieję, że to już ostatnie wypociny na temat ciężkiego życia biednych rusków z królewca?