UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racja. A jak mamy się dostać z Bielan? Jedyny autobus, jaki tam kursuje, jakiś czas temu zmienił trasę i teraz można nim dojechać do Zawady. A w kierunku dworca nic, trzeba maszerować 30-40 minut do pętli nad Jarem. To jest chore!!!