UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Racja. A jak mamy się dostać z Bielan? Jedyny autobus, jaki tam kursuje, jakiś czas temu zmienił trasę i teraz można nim dojechać do Zawady. A w kierunku dworca nic, trzeba maszerować 30-40 minut do pętli nad Jarem. To jest chore!!!