UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak kiedyś pisałem, niech nam ten obwód puszczą za 25 ziko z metra i ich problem się rozwiąże jak i nasz. Byle tylko obywateli nie sprzedawali w cenie.

dam_30_za_metr

Anuluj