UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak kiedyś pisałem, niech nam ten obwód puszczą za 25 ziko z metra i ich problem się rozwiąże jak i nasz. Byle tylko obywateli nie sprzedawali w cenie.
dam_30_za_metr
Tak jak kiedyś pisałem, niech nam ten obwód puszczą za 25 ziko z metra i ich problem się rozwiąże jak i nasz. Byle tylko obywateli nie sprzedawali w cenie.
dam_30_za_metr