Wybrany wątek opinii

Czasem na przystanku przy hotelu "Sowa" zatrzymuje się autokar z rosyjską rejestracją i tabliczką na przedniej szybie "Kaliningrad". To jak to w końcu jest z tą blokadą granicy?
Kontroler (2025.10.02)
@Kontroler - nie ma żadnej blokady granicy. granica funkcjonuje normalnie.
(2025.10.02)
@Kontroler - czyli do Królewca nie ma połączenia?? chora była ta zmiana. Grzechotki funkcjonują, Gronowo zamknięte.
okoniowaty (2025.10.02)
@okoniowaty - Wczoraj na wjazd do Polski - tylko 19 godzin oczekiwania.
erg. (2025.10.03)
Powrót do komentarzy