Wybrany wątek opinii
Czasem na przystanku przy hotelu "Sowa" zatrzymuje się autokar z rosyjską rejestracją i tabliczką na przedniej szybie "Kaliningrad". To jak to w końcu jest z tą blokadą granicy?
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Kontroler - nie ma żadnej blokady granicy. granica funkcjonuje normalnie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Kontroler - czyli do Królewca nie ma połączenia?? chora była ta zmiana. Grzechotki funkcjonują, Gronowo zamknięte.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@okoniowaty - Wczoraj na wjazd do Polski - tylko 19 godzin oczekiwania.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0