UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@xyzet - Dlaczego te zielone ma brać? Przecież prawdę mówi. Wszyscy to widzieli i słyszeli. A jak nie to w inter można znaleźć. Spacerki z putinem, przytulanki, papieroski.....
komisjanaleśnikowa
@xyzet - Dlaczego te zielone ma brać? Przecież prawdę mówi. Wszyscy to widzieli i słyszeli. A jak nie to w inter można znaleźć. Spacerki z putinem, przytulanki, papieroski.....
komisjanaleśnikowa