UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ktoś tu pomyślał o naszych rządzących czy oni będą ograniczać zakupy, bo często ich nic nie dotyczy, nagonka jest na zwykłych obywateli

🫠🫠🫠🫠😉

Anuluj