UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem zdecydowanie za ograniczeniem ale wieku przyklejonych do stołków w radzie, na stanowiskach dyrektorskich i w radach nadzorczych! W Elblągu nie mają ograniczeń choc demencja wiekowa kłuje w oczy ! Czas tu przerzedzić zasiedziałe towarzystwo bez zahamowań! !!


Anuluj