UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem zdecydowanie za ograniczeniem ale wieku przyklejonych do stołków w radzie, na stanowiskach dyrektorskich i w radach nadzorczych! W Elblągu nie mają ograniczeń choc demencja wiekowa kłuje w oczy ! Czas tu przerzedzić zasiedziałe towarzystwo bez zahamowań! !!