UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem zdecydowanie za ograniczeniem ale wieku przyklejonych do stołków w radzie, na stanowiskach dyrektorskich i w radach nadzorczych! W Elblągu nie mają ograniczeń choc demencja wiekowa kłuje w oczy ! Czas tu przerzedzić zasiedziałe towarzystwo bez zahamowań! !!