UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem cała ta nagonka na prohibicjie jest śmieszna, nagle większość jest za, wszyscy tacy nie pijący itp. Bardzo jestem ciekawy czy rządzących też będzie ten zakaz dotyczyć... pożyjemy zobaczymy, natomiast nasze społeczeństwo jest ostatnimy czasy jakieś takie bez swojego zdania niby są za, niby przeciw ale sami nie do końca chyba wiedzą o co chodzi. Nie jestem chodzącym inteligentem tylko po prostu czytam te artykuły, słucham ludzi i często mam wrażenie że wszyscy bez zastanowienia klepiemy głupoty, pozdrawiam ludzi którzy mają mądre zdanie co do tego zakzu, bo wszystko jest dla ludzi a taki zakaz nigdy nic dobrego nie przyniósł. Nasza władza powinna się przyjrzeć innym problemom jak służba zdrowia, umowy na zlecenie których dawno już nie powinno być itp. problemom a nie zajmują się głupotomi....

🫠🫠🫠🫠😉