UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z jednej strony no słuszne ale z drugiej. TO tak jak zakaz jazdy po alkoholu. Niby jest no ale nie ma tak że nie wypijeszi i nie pojedziesz. Normalnie wsiadasz otwierasz butelke z alkoholem pijesz i jedziesz. Dlaczego tego nie robisz? Bo masz rozum a rozum jest kluczowy.


Anuluj