UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość radnych nie ma własnego zdania w temacie. Chcą się pytać mieszkańców. Dlaczego tylko w tej sprawie. Dotychczas żaden radny o nic mnie i znajomych się nie pytał.
Większość radnych nie ma własnego zdania w temacie. Chcą się pytać mieszkańców. Dlaczego tylko w tej sprawie. Dotychczas żaden radny o nic mnie i znajomych się nie pytał.