UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość radnych nie ma własnego zdania w temacie. Chcą się pytać mieszkańców. Dlaczego tylko w tej sprawie. Dotychczas żaden radny o nic mnie i znajomych się nie pytał.


Anuluj