32
26.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
napewno nie takie bzdety jak to co wymyśliła szkoła 16 albo jakieś głupie koncerty!!!!! są ważniejsze rzeczy! narzekacie, że chodniki krzywe, ulice dziurawe itp. !!!!! a wymyślacie same głupie pomysły!!!!!
(2025.09.26)
Okręg 3,przepalenie pieniędzy na warsztaty niedopchniętej kobiecości i festyn z dzieciarami, oraz wieża która pewnie spłonie. Lubię to!
elbingus (2025.09.27)

info

3  
  2
Przestańcie masowo głosować na projekty 16tki, nie zapoznając sie z innymi projektami w okręgu. Podpisujecie sie bez myślenia, bo ktoś wam coś podsunął. Dramat.
Retek (2025.09.27)
Jeszcze kastrowanie sierściuchow za 120 tys3,czy to nie powinno być zrobione z budżetu miasta.
DDR (2025.09.27)
@Retek - to prawda
(2025.09.27)
Zgadza się. jedyne wolno żyjące to rysie i żbiki. reszta to bezpańskie koty, a zostały nazwane wolno żyjącymi żeby samorządy mogły zaoszczędzić kasę i pozbyć się problemu.
(2025.09.27)
Nie no, ja wiem, że każdy ma swój wybor ale głosować na silownie na powietrzu w okregu 4 to porażka. Nikt z tego nie korzysta… ponad pół miliona złotych. Dramat…
Dramaturg (2025.09.27)

info

2  
  1
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć mapę z obszarem okręgów. Przecież PISarz portelu tego nie napisze
(2025.09.28)

info

1  
  0
A co z anulowanym głosowaniem BO z ubiegłego roku. ? Już zamiecione pod dywan. ?
(2025.09.28)
A Dąbrowa... niech sama sobie wybuduje, a nie ciągnie z budżetu. W mieście są bardziej potrzebne remonty niż plac zabaw, rekreacja dla Dąbrowy jest pobliski las..
Nie! Dla Dabrwy! (2025.09.29)

info

0  
  1