UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no, ja wiem, że każdy ma swój wybor ale głosować na silownie na powietrzu w okregu 4 to porażka. Nikt z tego nie korzysta… ponad pół miliona złotych. Dramat…
Dramaturg
Nie no, ja wiem, że każdy ma swój wybor ale głosować na silownie na powietrzu w okregu 4 to porażka. Nikt z tego nie korzysta… ponad pół miliona złotych. Dramat…
Dramaturg