Wybrany wątek opinii

Przecież około 10 lat temu miasto miało dostać. Albo od Wójcika albo od grupy Żywiec około 10-15 tys na fontannę i pomnik na placu słowiańskim i gdzie te pieniądze są?
Dsada (2025.09.26)
@Dsada - Sami sobie gotujemy ten los. Mieszkańcy tego miasta, cała społeczność powinna dbać o dobrostan ELBLĄGA. Co z tego, że Panie z ZZM chodzą z chwytakami po mieście i zbierają papierki, skoro ktoś je wyrzuca? Można powiedzieć, że mało koszy na ulicach? Można. Ale kto je niszczy, podpala? Ktoś z Przemyśla, Wrocławia, czy innego Poznania? Niestety nie, to my elblążanie :(
(2025.09.26)
Jeszcze kastrowanie sierściuchow za 120 tys3,czy to nie powinno być zrobione z budżetu miasta.
DDR (2025.09.27)
Powrót do komentarzy