32
26.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież około 10 lat temu miasto miało dostać. Albo od Wójcika albo od grupy Żywiec około 10-15 tys na fontannę i pomnik na placu słowiańskim i gdzie te pieniądze są?
Dsada (2025.09.26)
znowu pieniądze wydane na same bzdety a nie na ważne projekty!!!!!
(2025.09.26)
missan- i rozkopane miasto
syn i wnuk (2025.09.26)
rozkopać miasto władzo ELBLĄGA?
syn i wnuk (2025.09.26)
@Dsada - Sami sobie gotujemy ten los. Mieszkańcy tego miasta, cała społeczność powinna dbać o dobrostan ELBLĄGA. Co z tego, że Panie z ZZM chodzą z chwytakami po mieście i zbierają papierki, skoro ktoś je wyrzuca? Można powiedzieć, że mało koszy na ulicach? Można. Ale kto je niszczy, podpala? Ktoś z Przemyśla, Wrocławia, czy innego Poznania? Niestety nie, to my elblążanie :(
(2025.09.26)
Niestety ponownie bez szans na remont Starowiejskiej z Budżetu Obywatelskiego. Fajnie, będzie fontanna. Ale nieremontowana od kilkudziesięciu lat i wciąż niewyasfaltowana ulica w centrum miasta, przy której mieści się jakieś 600 mieszkań nie zostanie w końcu wyremontowana, bo gro mieszkańców z racji wieku nawet nie wie o BO. A że przez jej fatalny stan mają problem nawet z wyrzuceniem śmieci bez potknięcia się, tego nie widać. Zapraszam rzadzących do przejścia się tam, albo przejechania samochodem, tylko uwaga, bo trzeba mocno się trzymać. To powinno być zrobione lata temu, bez konkursów i dyskusji. Wielka szkoda.
Szkoda (2025.09.26)

info

10  
  3
A jaki ważny projekt chciałbyś zrealizować z BO? Nie wiesz, jak też nie wiesz co to w ogóle BO i jakie ma środki. Typowy z ciebie etatowy narzekacz.
(2025.09.26)
Na górze chrobrego powinien być wybudowany na stale letni tor saneczkowy podobny jest w Polanicy Zdrój. Zjazd kosztuje 10 zł i zdjecie na pamiątkę płatne. To jest atrakcja dla mieszkańców i turystów csemu w Elblągunie ma. Zima trwa krotko a od wiosny do jesieni obiekt.
(2025.09.26)

info

11  
  1
Kochani, znowu wraca temat zagospodarowania terenów szkolnych (SP 16), to są zadania statutowe szkoły a nie obywateli, dlaczego remontuje się chodniki to są zadania miasta, proszę o projekt zagospodarowania przecudnej Bazantarni 1 tor saneczkowy zimowy i letni 2 terenowy tor rowerowy 3 tor dla narciarzy 4 miejsca dla food tracków (dla jednych Myśliwska dla innych frytki) 5 może traktorek z wagonikami do pokazania tego pięknego miejsca 6 i koniecznie autobus, przynajmniej w weekendy
Wela (2025.09.26)

info

10  
  5
Ciekawe jaka frekwencja? Pewnie znowu będzie coś nie tak. Szkoda czasu.
(2025.09.26)

info

1  
  3