UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Dąbrowa... niech sama sobie wybuduje, a nie ciągnie z budżetu. W mieście są bardziej potrzebne remonty niż plac zabaw, rekreacja dla Dąbrowy jest pobliski las..
Nie! Dla Dabrwy!
A Dąbrowa... niech sama sobie wybuduje, a nie ciągnie z budżetu. W mieście są bardziej potrzebne remonty niż plac zabaw, rekreacja dla Dąbrowy jest pobliski las..
Nie! Dla Dabrwy!