UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Dąbrowa... niech sama sobie wybuduje, a nie ciągnie z budżetu. W mieście są bardziej potrzebne remonty niż plac zabaw, rekreacja dla Dąbrowy jest pobliski las..

Nie! Dla Dabrwy!

Anuluj