A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zamiast cokolwiek budować to dajta nam 15 emeryturę
@A co z anulowanym głosowaniem BO z ubiegłego roku. ? Już zamiecione pod dywan. ? To samo co z respiratorami, maseczkami czy lipnymi pisowskim fundacjami. Pisowscy sędziowie zamiatają wszystkie pisowskie afery pod dywan